165/65R13 77T N’blue HD Plus

NEXEN

165/65R13 77T N’blue HD Plus

165/65R13 77T N’blue HD Plus

3,980.00 ден

На лагер

3,980.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 503730 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

165

Профил

65

Дијаметар

R13

Сезона

Летна

Бренд

NEXEN

Шара

N'blue HD Plus

Тежински индекс

77

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: