165/65R13T ECOCONT.3

OUTLET 2017
CONTINENTAL
-40%

165/65R13T ECOCONT.3

165/65R13T ECOCONT.3

2,472.00 ден

На лагер

2,472.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA001161-17 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Outlet

Ширина

165

Профил

65

Дијаметар

R13

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

ContiEcoContact 3

Тежински индекс

77

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: