165/65R14 79T ALTIMAX A/S 365

GENERAL TIRE

165/65R14 79T ALTIMAX A/S 365

165/65R14 79T ALTIMAX A/S 365

2,600.00 ден

На лагер

2,600.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA010307 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

165

Профил

65

Дијаметар

R14

Сезона

За сите сезони

Бренд

GENERAL TIRE

Шара

A/S 365

Тежински индекс

79

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: