165/65R14 79T RXMOTION 4S

ROADX

165/65R14 79T RXMOTION 4S

165/65R14 79T RXMOTION 4S

2,170.00 ден

На лагер

2,170.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA019265 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

165

Профил

65

Дијаметар

R14

Сезона

За сите сезони

Бренд

ROADX

Шара

RX Motion 4S

Тежински индекс

79

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: