165/65R14 79T RXMOTION H11

ROADX
-10%

165/65R14 79T RXMOTION H11

165/65R14 79T RXMOTION H11

1,827.00 ден

На лагер

1,827.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA019266 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

165

Профил

65

Дијаметар

R14

Сезона

Летна

Бренд

ROADX

Шара

RX Motion H11

Тежински индекс

79

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: