165/65R14 79T S943 TL

TOYO

165/65R14 79T S943 TL

165/65R14 79T S943 TL

3,370.00 ден

На лагер

3,370.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 502047 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

165

Профил

65

Дијаметар

R14

Сезона

Зимска

Бренд

TOYO

Шара

SNOWPROX S943

Тежински индекс

79

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: