165/65R14 79T SNOWTIME B2

RIKEN

165/65R14 79T SNOWTIME B2

165/65R14 79T SNOWTIME B2

2,870.00 ден

На лагер

2,870.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA010640 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

165

Профил

65

Дијаметар

R14

Сезона

Зимска

Бренд

RIKEN

Шара

Snowtime B2

Тежински индекс

79

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: