165/65R14 79T TOURING TA

OUTLET 2018
TAURUS
-30%

165/65R14 79T TOURING TA

165/65R14 79T TOURING TA

1,743.00 ден

На лагер

1,743.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA016576-18 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Outlet

Ширина

165

Профил

65

Дијаметар

R14

Сезона

Летна

Бренд

TAURUS

Шара

Touring

Тежински индекс

79

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: