165/65R14 79T TS860

CONTINENTAL
-10%

165/65R14 79T TS860

165/65R14 79T TS860

4,815.00 ден

На лагер

4,815.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA010617 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

165

Профил

65

Дијаметар

R14

Сезона

Зимска

Бренд

CONTINENTAL

Шара

WinterContact TS 860

Тежински индекс

79

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: