165/65R15 81H MAYSTORM2 B2

OUTLET 2017
RIKEN
-40%

165/65R15 81H MAYSTORM2 B2

165/65R15 81H MAYSTORM2 B2

1,032.00 ден

На лагер

1,032.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA010930-17 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Outlet

Ширина

165

Профил

65

Дијаметар

R15

Сезона

Летна

Бренд

RIKEN

Шара

MayStorm B2

Тежински индекс

81

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: