165/65R15 81H ROAD PERFORMANCE

RIKEN

165/65R15 81H ROAD PERFORMANCE

165/65R15 81H ROAD PERFORMANCE

3,230.00 ден

На лагер

3,230.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA016570 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

165

Профил

65

Дијаметар

R15

Сезона

Летна

Бренд

RIKEN

Шара

Road Performance

Тежински индекс

81

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: