165/65R15 81H RXMOTION H12

ROADX
-20%

165/65R15 81H RXMOTION H12

165/65R15 81H RXMOTION H12

1,768.00 ден

На лагер

1,768.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA019118-19 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

165

Профил

65

Дијаметар

R15

Сезона

Летна

Бренд

ROADX

Шара

RX Motion H12

Тежински индекс

81

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: