165/65R15 81H S943 TL

TOYO

165/65R15 81H S943 TL

165/65R15 81H S943 TL

3,560.00 ден

На лагер

3,560.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 502069 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

165

Профил

65

Дијаметар

R15

Сезона

Зимска

Бренд

TOYO

Шара

SNOWPROX S943

Тежински индекс

81

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: