165/65R15 81T ALTIMAX COMFORT

OUTLET 2017
GENERAL TIRE
-40%

165/65R15 81T ALTIMAX COMFORT

165/65R15 81T ALTIMAX COMFORT

1,932.00 ден

На лагер

1,932.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA010856-17 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Outlet

Ширина

165

Профил

65

Дијаметар

R15

Сезона

Летна

Бренд

GENERAL TIRE

Шара

Altimax Comfort

Тежински индекс

81

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: