165/65R15 81T COMPACT

OUTLET 2015
SPORTIVA

165/65R15 81T COMPACT

165/65R15 81T COMPACT

2,000.00 ден

На лагер

2,000.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA006386-15 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

165

Профил

65

Дијаметар

R15

Сезона

Летна

Бренд

SPORTIVA

Тежински индекс

81

Брзински индекс

T

Outlet

Додадовте производ во Вашата кошничка: