165/65R15 81T DX390

OUTLET 2018
DAVANTI
-50%

165/65R15 81T DX390

165/65R15 81T DX390

1,830.00 ден

На лагер

1,830.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA016806-18 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

165

Outlet

Профил

65

Дијаметар

R15

Сезона

Летна

Бренд

DAVANTI

Шара

DX390

Тежински индекс

81

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: