165/65R15 81T ENERGY SAVER+

MICHELIN

165/65R15 81T ENERGY SAVER+

165/65R15 81T ENERGY SAVER+

5,200.00 ден

На лагер

5,200.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA008574-14 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

165

Профил

65

Дијаметар

R15

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

Energy Saver +

Тежински индекс

81

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: