165/65R15 81T NE03 TL

TOYO

165/65R15 81T NE03 TL

165/65R15 81T NE03 TL

4,110.00 ден

На лагер

4,110.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 503906 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

165

Профил

65

Дијаметар

R15

Сезона

Летна

Бренд

TOYO

Шара

NanoEnergy 3

Тежински индекс

81

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: