165/65R15 81T P1cintVerde

PIRELLI
-10%

165/65R15 81T P1cintVerde

165/65R15 81T P1cintVerde

3,690.00 ден

На лагер

3,690.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA009458 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

165

Профил

65

Дијаметар

R15

Сезона

Летна

Бренд

PIRELLI

Шара

P1cintVerde

Тежински индекс

81

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: