165/65R15 81T Seasonproof

NOKIAN
-10%

165/65R15 81T Seasonproof

165/65R15 81T Seasonproof

5,040.00 ден

На лагер

5,040.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA024078 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

165

Профил

65

Дијаметар

R15

Сезона

За сите сезони

Бренд

NOKIAN

Шара

SEASONPROOF

Тежински индекс

81

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: