165/65R15 81T TS860

CONTINENTAL

165/65R15 81T TS860

165/65R15 81T TS860

6,660.00 ден

На лагер

6,660.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA010362 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

165

Профил

65

Дијаметар

R15

Сезона

Зимска

Бренд

CONTINENTAL

Шара

WinterContact TS 860

Тежински индекс

81

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: