165/65R15 81T WINTER

TAURUS

165/65R15 81T WINTER

165/65R15 81T WINTER

3,640.00 ден

На лагер

3,640.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA016239 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

165

Профил

65

Дијаметар

R15

Сезона

Зимска

Бренд

TAURUS

Шара

Winter

Тежински индекс

81

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: