165/70R13 79T ALL SEASON RI

RIKEN

165/70R13 79T ALL SEASON RI

165/70R13 79T ALL SEASON RI

2,790.00 ден

На лагер

2,790.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500669 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

165

Профил

70

Дијаметар

R13

Сезона

За сите сезони

Бренд

RIKEN

Шара

All Season

Тежински индекс

79

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: