165/70R13 79T ALLSTAR 2 B2

RIKEN
-10%

165/70R13 79T ALLSTAR 2 B2

165/70R13 79T ALLSTAR 2 B2

1,548.00 ден

На лагер

1,548.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA010796 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

165

Профил

70

Дијаметар

R13

Сезона

Летна

Бренд

RIKEN

Шара

Allstar 2 B2

Тежински индекс

79

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: