165/70R13 79T ALT WIN 3

GENERAL TIRE
-10%

165/70R13 79T ALT WIN 3

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

2.106 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA013770 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

165

Профил

70

Дијаметар

R13

Сезона

Зимска

Бренд

GENERAL TIRE

Шара

Altimax Winter 3

Тежински индекс

79

Брзински индекс

T

Runflat

0

RR

F

WR

C

Noise

71

Додадовте производ во Вашата кошничка:

Овој производ може да се купи на 3-24 рати.