165/70R13 79T iLINE

NOKIAN
-10%

165/70R13 79T iLINE

165/70R13 79T iLINE

3,231.00 ден

На лагер

3,231.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA009601 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

165

Профил

70

Дијаметар

R13

Сезона

Летна

Бренд

NOKIAN

Шара

iLine

Тежински индекс

79

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: