165/70R13 79T KRISALP HP

KLEBER

165/70R13 79T KRISALP HP

165/70R13 79T KRISALP HP

2,160.00 ден

На лагер

2,160.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA007464-16 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

165

Профил

70

Дијаметар

R13

Сезона

Зимска

Бренд

KLEBER

Шара

KRISALP HP

Тежински индекс

79

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: