165/70R13 79T MP47 Hectorra 3

MATADOR
-15%

165/70R13 79T MP47 Hectorra 3

165/70R13 79T MP47 Hectorra 3

2,865.00 ден

На лагер

2,865.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500349 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

165

Профил

70

Дијаметар

R13

Сезона

Летна

Бренд

MATADOR

Шара

MP47 Hectorra 3

Додадовте производ во Вашата кошничка: