165/70R13 79T Nano Energy 3

TOYO

165/70R13 79T Nano Energy 3

165/70R13 79T Nano Energy 3

2,840.00 ден

На лагер

2,840.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA022234 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

165

Профил

70

Дијаметар

R13

Сезона

Летна

Бренд

TOYO

Шара

NANO ENERGY 3

Тежински индекс

79

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: