165/70R13 79T SNOWTIME B2

RIKEN
-10%

165/70R13 79T SNOWTIME B2

165/70R13 79T SNOWTIME B2

2,394.00 ден

На лагер

2,394.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA010139 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

165

Профил

70

Дијаметар

R13

Сезона

Зимска

Бренд

RIKEN

Шара

Snowtime B2

Тежински индекс

79

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: