165/70R13 79T TOURING TA

TAURUS
-10%

165/70R13 79T TOURING TA

165/70R13 79T TOURING TA

2,214.00 ден

На лагер

2,214.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA014529 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

165

Профил

70

Дијаметар

R13

Сезона

Летна

Бренд

TAURUS

Шара

Touring

Тежински индекс

79

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: