165/70R13 79T TOURING TA

OUTLET 2017
TAURUS
-40%

165/70R13 79T TOURING TA

165/70R13 79T TOURING TA

1,476.00 ден

На лагер

1,476.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA014529-17 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

165

Outlet

Профил

70

Дијаметар

R13

Сезона

Летна

Бренд

TAURUS

Шара

Touring

Тежински индекс

79

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: