165/70R14 81T ALPIN A4

MICHELIN
-10%

165/70R14 81T ALPIN A4

165/70R14 81T ALPIN A4

3,321.00 ден

На лагер

3,321.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA004744 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

165

Профил

70

Дијаметар

R14

Сезона

Зимска

Бренд

MICHELIN

Шара

Alpin A4

Тежински индекс

81

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: