165/70R14 81T ALTIMAX COMFORT

GENERAL TIRE
-10%

165/70R14 81T ALTIMAX COMFORT

165/70R14 81T ALTIMAX COMFORT

2,340.00 ден

На лагер

2,340.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA009623 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

165

Профил

70

Дијаметар

R14

Сезона

Летна

Бренд

GENERAL TIRE

Шара

Altimax Comfort

Тежински индекс

81

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: