315/40R21 115V PILOT ALPIN5 SUV XL

BARUM

315/40R21 115V PILOT ALPIN5 SUV XL

315/40R21 115V PILOT ALPIN5 SUV XL

30,760.00 ден

На лагер

30,760.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA020748 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

165

Профил

70

Дијаметар

R14

Сезона

Летна

Бренд

BARUM

Шара

BRAVURIS 5HM

Додадовте производ во Вашата кошничка: