205/65R16C 107/105T AGILIS ALPIN

DAVANTI

205/65R16C 107/105T AGILIS ALPIN

205/65R16C 107/105T AGILIS ALPIN

10,330.00 ден

На лагер

10,330.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA003936 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

165

Профил

70

Дијаметар

R14

Сезона

Летна

Бренд

DAVANTI

Шара

DX390

Тежински индекс

81

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: