205/65R16C 107/105T AGILIS ALPIN

DAVANTI
-10%

205/65R16C 107/105T AGILIS ALPIN

205/65R16C 107/105T AGILIS ALPIN

11,088.00 ден

Out of stock

11,088.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: AA003936 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

165

Профил

70

Дијаметар

R14

Сезона

Летна

Бренд

DAVANTI

Шара

DX390

Тежински индекс

81

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: