235/45R17 97Y DRIVEGUARD RFT XL

MATADOR

235/45R17 97Y DRIVEGUARD RFT XL

235/45R17 97Y DRIVEGUARD RFT XL

0.00 ден

Out of stock

0.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: AA011132 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

165

Профил

70

Дијаметар

R14

Сезона

Летна

Бренд

MATADOR

Шара

MP47 Hectorra 3

Тежински индекс

81

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: