165/70R14 81T P4cint.

PIRELLI
-10%

165/70R14 81T P4cint.

165/70R14 81T P4cint.

2,772.00 ден

На лагер

2,772.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA008807 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

165

Профил

70

Дијаметар

R14

Сезона

Летна

Бренд

PIRELLI

Тежински индекс

81

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: