165/70R14 81T SNOWPRO B2

KORMORAN
-10%

165/70R14 81T SNOWPRO B2

165/70R14 81T SNOWPRO B2

1,800.00 ден

На лагер

1,800.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA008712 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

165

Профил

70

Дијаметар

R14

Сезона

Зимска

Бренд

KORMORAN

Тежински индекс

81

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: