165/70R14 81T TOURING 301 TA

OUTLET 2018
TAURUS
-30%

165/70R14 81T TOURING 301 TA

165/70R14 81T TOURING 301 TA

1,785.00 ден

На лагер

1,785.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA014453-18 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Outlet

Ширина

165

Профил

70

Дијаметар

R14

Сезона

Летна

Бренд

TAURUS

Шара

Toruing 301

Тежински индекс

81

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: