165/70R14 81T WR Snowproof

NOKIAN

165/70R14 81T WR Snowproof

165/70R14 81T WR Snowproof

4,230.00 ден

На лагер

4,230.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA023836 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

165

Профил

70

Дијаметар

R14

Сезона

Зимска

Бренд

NOKIAN

Шара

Snowproof

Додадовте производ во Вашата кошничка: