165/70R14C 89/87R CARGO

RIKEN
-10%

165/70R14C 89/87R CARGO

165/70R14C 89/87R CARGO

2,925.00 ден

На лагер

2,925.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA013035 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

165

Профил

70

Дијаметар

R14

Сезона

Летна

Бренд

RIKEN

Шара

Cargo

Тежински индекс

89/87

Брзински индекс

R

Додадовте производ во Вашата кошничка: