165/70R14C VANCOWINTER 2

CONTINENTAL
-10%

165/70R14C VANCOWINTER 2

165/70R14C VANCOWINTER 2

8,892.00 ден

На лагер

8,892.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA004098 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

165

Профил

70

Дијаметар

R14

Сезона

Зимска

Бренд

CONTINENTAL

Шара

VancoWinter 2

Додадовте производ во Вашата кошничка: