165/80R13 83T ROAD RI

RIKEN

165/80R13 83T ROAD RI

165/80R13 83T ROAD RI

2,580.00 ден

Out of stock

2,580.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: AA016680 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

165

Профил

80

Дијаметар

R13

Сезона

Летна

Бренд

RIKEN

Шара

Road

Тежински индекс

83

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: