175/55 R15 77T CELSIUS

TOYO

175/55 R15 77T CELSIUS

175/55 R15 77T CELSIUS

5,060.00 ден

Out of stock

5,060.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: 501444 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

175

Профил

55

Дијаметар

R15

Сезона

За сите сезони

Бренд

TOYO

Шара

CELSIUS

Тежински индекс

77

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: