205/75R16C 110/108R VANCOWINTER 2

KLEBER

205/75R16C 110/108R VANCOWINTER 2

205/75R16C 110/108R VANCOWINTER 2

7,890.00 ден

На лагер

7,890.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA002366 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

175

Профил

55

Дијаметар

R15

Сезона

Летна

Бренд

KLEBER

Шара

Quadraxer 2

Тежински индекс

77

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: