175/55R15 77H ROAD PERFORMANCE RI

RIKEN

175/55R15 77H ROAD PERFORMANCE RI

175/55R15 77H ROAD PERFORMANCE RI

3,290.00 ден

Out of stock

3,290.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: AA015029 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

175

Профил

55

Дијаметар

R15

Сезона

Летна

Бренд

RIKEN

Шара

Road Performance

Тежински индекс

77

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: