175/55R15 77T ALTIMAX ONE S

OUTLET 2019
GENERAL TIRE
-20%

175/55R15 77T ALTIMAX ONE S

175/55R15 77T ALTIMAX ONE S

3,224.00 ден

На лагер

3,224.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA019043-19 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

175

Профил

55

Дијаметар

R15

Сезона

Летна

Бренд

GENERAL TIRE

Шара

Altimax One S

Тежински индекс

77

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: