175/55R15 77T NanoEnergy 3

TOYO

175/55R15 77T NanoEnergy 3

175/55R15 77T NanoEnergy 3

4,600.00 ден

На лагер

4,600.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA020052 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

175

Профил

55

Дијаметар

R15

Сезона

Летна

Бренд

TOYO

Шара

NANO ENERGY 3

Тежински индекс

77

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: